• Popinecká 249/21 739 32, Vratimov
  • +420 775 717 186

BAZAR

Bazar stavební techniky

Společnost FPV technika s.r.o. se již řadu let zabývá bazarem nákladní a stavební techniky. Díky svým bohatým zkušenostem a znalostem trhu dokáže tato společnost najít ideální řešení pro každého klienta, ať už jde o velké stavební firmy nebo menší živnostníky či soukromé osoby. Nabídka bazaru zahrnuje různé druhy stavebních strojů, nákladních automobilů a dalších doplňkových zařízení, jako jsou např. autojeřáby, vysokozdvižné vozíky, plošiny, nástavby na auta či přívěsy.

FPV technika s.r.o. si klade za cíl poskytnout svým zákazníkům pouze to nejlepší - proto všechny stroje a vozidla v nabídce pravidelně kontroluje a servisuje tak, aby byly plně funkční a splňovaly veškeré požadavky na bezpečnost práce. Kromě prodeje ojetých strojů firma také zajišťuje jejich odkup od klientů, kteří chtějí obnovit svůj vozový park nebo se zbavit již nepotřebné techniky. Díky tomu dokážeme udržet širokou a aktuální nabídku strojů a vozidel, která je pravidelně aktualizována a rozšiřována o nové položky. Bazar stavební techniky je ideálním místem pro ty, kteří hledají kvalitní a spolehlivou stavební techniku za přijatelnou cenu. Společnost FPV technika s.r.o. se specializuje na odkup a prodej stavebních strojů, nákladních aut, atd….

Díky dlouholetým zkušenostem na trhu nabízí společnost FPV technika s.r.o. nejen kvalitní produkty, ale také profesionální poradenství a komplexní servis. Pokud tedy hledáte zařízení na staveniště nebo potřebujete nahradit starší stroje novějšími modely, navštivte bazar stavební techniky této společnosti a najděte si to nejlepší pro své potřeby.

Bazar stavební techniky

Nabízíme výkup a prodej nákladních automobilů, práce s jeřábem a další práce v oboru!

Zavolejte nám

+420 775 717 186

Dispečink jeřábů – 731 158 950, 776 672 274
Volejte a rádi Vám pomůžeme!

Napište nám

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Máte dotazy?
Napište nám kdykoli!